Strony

niedziela, 15 maja 2022

986. Calineczki i uskrzydlone ATC

 Calineczki - te małe formy zawojowały świat "fejsbuka". Wiele lat się im opierałam, bo to takie maleńczoty... ale teraz zrobiłam zmotywowana przez Martę (tak naprawdę sama sobie jestem winna... powiedziałam jak Ty zrobisz to ja też zrobię... no i wzięła i zrobiła :)

Tym sposobem zrobiłam karty cal x cal... 2,54cm x 2,54 cm

Maleńkie cukiereczki na papierze tłoczonym od ITD Collection (ścinki po ATC).
Zrobiłam i stwierdziłam... Co ja teraz z tymi maleńczotami zrobię???
I zrobiłam ATC pod tytułem układy scalone :)


Mnie się podobają :)

Uskrzydlone ATC to zupełnie inna bajka to niejako odzwierdziedlenie tego co działo się akurat w moemencie, kirdy robiłam tło. Takie emocje mną wtedy miotały... potrzebowałam tego jak lekarstwa...

Użyłam papier tłoczony, szablon, folię transparentną, folie termoton, pergamin i grafiki od ITD Collection. Papier pokolorowałam tuszami z brokatem, na to czarne gesso przez szablon, które delikatnie pobieliłam, a całość spryskałam białą i złotą mgiełką.

Wiem, że taki styl nie każdemu może się podobać... mnie się akurat w tym momencie podoba...

Kolorowego życia Wam życzę!

8 komentarzy:

 1. Wiesz Ula że ja za takim maleństwami nie przepadam i dotyczy to zarówno Calineczek jak i ATC . Lubię za to ja oglądać , choć ich nie robię. Tobie wyszły świetnie jedne i drugie. Ważna że robimy to co sprawia nam przyjemność.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie wyglądają te maluszki, Ulciu, kojarzą mi się z kamieniami szlachetnymi. A ateciaki mnie zafascynowały i niosą jak najbardziej prawdziwe przesłanie.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj bardzo mi się podobają te ATC. Uwielbiam tak uskrzydlone postacie. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. jestes pracowita ,pięknie

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam wszystkie ATCiaki. Ile można zmieścić na tak małym skrawku papieru. Nie mam kiedy usiąść i popracować nad tymi maleństwami, bo ciągle jakieś małe łapki, ciekawe wszystkiego, mi podkradają z biurka. Jak mała sroczka łapie co mu wpadnie w łapki i już nie chce oddać.
  Skrzydlate ATC są bardzo ciekawe, kontrastowe i chyba właśnie dlatego mi także się podobają. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podobają... co ciekawe sama chyba nie umiałabym "pójść " w takie kolory, ale lubię podglądać takie prace :) widać że każda z tych prac sprawiła Ci przyjemność:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne te układy scalone :) Uskrzydlone dzieciaczki ..bardzo interesujące prace :)

  OdpowiedzUsuń