środa, 17 stycznia 2018

633. Kolorowo urodzinowo

Na styczniowe urodziny powstały dwie karteczki z pokolorowanymi stemplami, które dotarły już do adresatek. Niestety do zabawy Ewy się nie załapią... nie spełniają wytycznych :) Ewuś nieudolnie, ale koloruję ;)
Obie kartki stworzyłam z papierów z kolekcji Blue Rose firmy Altair Art. Motylki również od Altair Art. Napisy od Papierowego Potwora.

Kartkę zgłaszam do Altair Art Fansite 2018.

wtorek, 16 stycznia 2018

632. Lift kartki Inki

W tym roku Inka w swojej zabawie zaproponowała lifty kartek.Na pierwszy ogień Inka wybrała do liftu swoją kartkę i kartkę Carmen do wyboru.
Ja wybrałam kartkę Inki


Do wykonania kartki użyłam papieru z kolekcji Blue Rose firmy Altair Art. Papier w świąteczne wzory dostałam od Małgosi Zoltek. Tekturka od Papierowego Potwora została podmalowana delikatnie białą farbą akrylową i oprószona brokatem, a do tego wszystkiego kokardka ze sznurka i gotowe.

Podobnie, a jednak zupełnie inaczej. Prawda?
Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do zabawy u Inki to jest jeszcze trochę czasu do 6 lutego, więc zapraszam.

Kartkę zgłaszam do Altair Art Fansite 2018.

Dziękuję za tyle ciepłych słów pod wcześniejszymi postami. Dziękuję, że jesteście. 
W ostatnim czasie blogger nie sprzyja zostawianiu u Was komentarzy co mnie doprowadza do szału, a ostatnio bardzo łatwo doprowadzić mnie do takiego stanu...
Przepraszam, że nie zawsze zostawiam u Was komentarzy, ale brakuje mi po prostu cierpliwości.
Ania S stwierdziła, że jakoś tak u mnie smutno ostatnio i posty smutne. Cóż każdy z nas ma jakieś problemy ja też, nie sądziłam, że widać to w moich postach... Postaram się bardziej kamuflować ;) 
Nowym wiosennym tłem przywołuję wiosnę i proszę o lepszy czas...


niedziela, 14 stycznia 2018

631. Kolorowy zawrót głowy_1

Ewka nieustannie motywuje mnie do kolorowania, które jakoś nie do końca mnie pociąga... No miłości nie ma... Mimo to będę uczestniczyć w zabawie u Ewy Kolorowy zawrót głowy i dzisiaj odsłona na pierwsze wyzwanie.


Gdyby ktoś chciał się przyłączyć i spróbować swoich sił w kolorowaniu to zapraszam do Ewy Tutaj
Ja nie wykorzystałam stempelka od Gosi, może uda mi się go jeszcze wykorzystać w kolejnych wyzwaniach ;) Karteczek powstało dużo, aż 8, gdyż do Wielkanocy mało czasu. Z ośmiu tylko dwie spełniają wytyczne Ewuni.
Do wykonania kartki użyłam papieru z kolekcji Blue Rose firmy Altair Art. Motylki również od Altair Art. Napis AltairArt - Foggy Dew.
Do wykonania kartki użyłam papieru z kolekcji Sunrise firmy Altair ArtMotylki od Altair Art. Napis AltairArt - Foggy Dew.
Do wykonania kartki użyłam papieru z kolekcji Sunrise firmy Altair ArtMotylki od Altair Art. Napis AltairArt - Foggy Dew.
Króliki wylądowały na papierze nie wiadomego pochodzenia, bo miałam takie pocięte fragmenty. Napis - stempel Projekt Prezent.
Do wykonania kartki powyżej użyłam papieru z kolekcji Gruszkowy Sorbet z Papierowego PotworaNapis - stempel Projekt Prezent.
Pierwsze trzy kartki zgłaszam do Altair Art.


sobota, 13 stycznia 2018

630. Take Time To Play_nr 1

Dzisiaj przestawiam Wam moje pierwsze ATC zrobione na zabawę na FB organizowaną przez Gosię znaną jako Peninia Art
Temat pierwszego wyzwania to - Pada śnieg, prószy śnieg. Moja interpretacja taka trochę przekorna. Dlaczego przekorna? Ano dlatego...
Takie małe shaker boxy były nieco wyzwaniowe :) efekt końcowy bardzo mi się podoba :)

czwartek, 11 stycznia 2018

629. Przepiśnik dla babci

Już niedługo Dzień babci i dziadzia. Styczeń od zawsze kojarzy mi się z tym świętem. Jako mała dziewczynka robiłam dla swoich dziadków laurki. Dzisiaj natomiast przychodzę do Was z przepiśnikiem dla babci, który stworzyłam jako inspirację dla Papierowego Potwora. Przepiśnik ozdobiłam papierami z kolekcji Gruszkowy sorbet oraz użyłam stempli z Przepiśnikowych elementów do wycinania. Dopełnieniem są koronki, wstążki i półperełki.

A Wy co przygotowujecie na to święto?