wtorek, 14 listopada 2017

595. Wymianka parakulinarna II

Ewka zorganizowała II wymiankę parakulinarną zapisałam się na nią głównie z sentymentu, bo dzięki pierwszej wymiance parakulinanej poznałam wspaniałą dziewczynę Sandrę ;)
W II edycji moją parą była Małgosia Zoltek.


Do Małgosi poleciała taka skromna paczka (przy okazji dowiedziałam się, ile kosztują przesyłki zagraniczne... heheeh... trochę się zdziwiłam ;)
Ode mnie do Małgosi poleciały suszone grzyby w słoiku (trochę bałam się wysłać jakiś przetwory, które mogłyby się rozbić, a podróż była daleka), ściereczki bawełniane i do wyszycia (z racji tego, że Małgosia wyszywa kupiłam zestaw w Coricamo), karteczka, przydasie, kawa i czekolada. U Małgosi można w szczegółach zobaczyć przesyłkę.
 Od Małgosi do mnie po malutkich perturbacjach dotarła przesyłka, a w niej uroczy ciastek (który natychmiast został przygarnięty przez córkę), przepiśnik, suszone pomidory z bazylią, ręczniczek, przydasie, kawa i czekolada.
Małgosiu chyba jesteśmy jedyną parą, która nie przesłała sobie przetworów i wcale na to nie umawiałyśmy się... hahaha... Ty wiesz dlaczego ;)
Małgosiu dziękuję za wymiankę, Ewuś dziękuję za organizację i podziwiam za to.

***
Korzystając z okazji pochwalę się jeszcze przesyłką od Jadzi, w której znalazłam przydasie (tych nigdy za dużo) i cudnej urody album (kto ma album od Jadzi ten wie o czym mówię).
Jadziu jeszcze raz bardzo dziękuję <3

***
Natomiast od Inki-art  przyfrunęła nagroda za wygrane wyzwanie w szufladzie, a była nią pięknie zapakowana paczuszka z tekturkami. 

Inko wykorzystam je najlepiej, jak umiem :) Dziękuję Ci bardzo :)
13 komentarzy:

 1. Ale prezencików!!!Tyle niespodzianek świetnych1 Buziam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uleńko! Pięknie się wymieniłyście, A Prezenty Wspaniałe
  - Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspanialosci Ulo!!! Ciesze sie razem z Toba i zycze twórczych chwil :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie śliczne tekturki ❤❤❤
  A wymianka, coś fantastycznego. Coś dla ciała i ducha, jak napisałam u Małgosi. Mam nadzieję, że i ja wezmę udział w takich zabawach ☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wspaniałe prezenty. Co do grzybków to szczęście,że nie przyczepili się na granicy bo Irlandczycy nie zbierają grzybów, bardziej interesują ich te "inne" grzybki.

  OdpowiedzUsuń
 6. cudeniek zazdraszczam a wymianka fajowa:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Same cudowności pokazujesz! Wymianka świetna, a wygrane tekturki są wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Prawdziwe wspaniałości. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ulciu,wymianka piękna i smakowita. Gratuluję wygranej, a paczka od Jadzi to prawdziwe cudo. Oj, wiem jaka to radość dostać od niej album.
  Tulę.

  OdpowiedzUsuń
 10. O jaka miła wstawka <3 kochana!
  ja też chciałam się zapisać, ale jednak bałam się, że się nie wyrobię i wolałam nie ryzykować :(

  OdpowiedzUsuń
 11. O raju, same skarby Uleńko dostałaś :DDD. Pięknie!!!

  OdpowiedzUsuń