niedziela, 1 marca 2015

78. Wymiankowy marzec

Marzec upłynie mi pod hasłem wymianka. Zapisałam się w sumie na trzy:

- kartka na Wielkanoc edycja nr 2 u Etoile z bloga Rękodzieło Etoile. Zabawa polega na wysłaniu dwóch ręcznie robionych kartek. Zapisy do 20 marca. Na zabawę można się zapisać tutaj. Kartki wysyłamy do 27 marca.

- wymiana karteczkowa z cytatem w tle NADZIEJA u hubki38 z bloga Biżuteryja. Zabawa polega na wykonaniu kartki z cytatem i wysłaniu jej do wylosowanej osoby. Zapisy do 4 marca. Na zabawę można się zapisać tutaj. Termin na wykonanie i wysłanie kartki - dwa tygodnie. Temat zabawy troszkę trudny, ale do odważnych świat należy. Zalążek pomysłu już mam :)


- wymianka na Wielkanoc u Czarnej damy z bloga Misiowy Zakątek. Do wylosowanej osoby przygotowujemy paczkę składającą się z 5 rzeczy, które są związane z Wielkanocą. Zapisać można się do 10 marca. Paczuszki wysyłamy między 16 a 23 marca. Do zabawy można się przyłączyć tutaj.


Zapisy na wymianki w tym miesiącu ogłaszam jako oficjalnie zamknięte :)


6 komentarzy:

 1. Nie mam czasu na te wszystkie wymianki... ledwo starcza mi go na własne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że ja też nie nadaję się na wymianki, określony czas działa na mnie stresująco. Za to od czasu do czasu jak spodoba mi się temat, to biorę udział w wyzwaniach, bo tam jak nie zdążę to nic się nie dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na mnie termin zawsze działa motywująco i dopingująco. A w wyzwaniach już też swoich sił próbowałam :) - co prawda na razie tylko w Siłowni Twórczej, ale za to dwa razy :) A te wymianki to tak na rozgrzewkę... myślę, że więcej taka kumulacja mi się nie zdarzy :)

   Usuń