niedziela, 29 marca 2015

92. Zaczytana dama odsłona I

Dawno temu, dawno temu... za siedmioma górami i rzekami... :)
Chyba jednak nie aż tak dawno, bo w lipcu 2014 r. i nie za siedmioma górami i rzekami rozpoczęłam obraz dla mojej znajomej... obraz zaczytanej damy - myślę, że tak można go śmiało nazwać.
Obraz z igolki.net
Dlaczego porzuciłam wyszywanie? Pewnie m.in.: z powodu zajęcia się innymi mniejszymi haftami i robótkami, ale głównie dlatego, że mam wrażenie, że moja praca pójdzie na marne. Wydaje mi się, że kolory we wzorze są za ciemne i w ogóle wzór kiepsko opracowany. Po prostu chyba szkoda mojej pracy...
Sama nie wiem co z tym zrobić...

Stan na 2015.03.29
Spróbuje chyba jeszcze trochę wyszyć i zobaczę co z tego będzie wychodzić. Może będzie dobrze, a mnie się tylko wydaje, że jest źle.


19 komentarzy:

 1. Obraz zapowiada się cudownie. Ten róg jest taki ciemny - po wyszyciu całości efekt będzie wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłoby naprawdę kiepsko zmarnowac tyle czasu, gdyby miało wyjść kiepsko. Może dojść do jasnego kawałka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będzie piękny, więcej wiary w siebie :)) muszę przyznać że nie lada wyzwanie :)) dojdziesz do jaśniejszych kolorów zobaczysz jak magicznie się będzie zmieniał :)) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak na moje oko to obraz zapowiada się cudnie:) Jest piękny :) Ale sama musisz ocenić czy całość jest dobrze opracowana :) Chciałabym, aby jednak wszystko się udało bo wzór jest niesamowity :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba niefortunnie wybrałaś akurat najciemniejszy róg haftu... dalej z pewnością będzie już dużo jaśniej :) Nie poddawaj się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obraz jest przepiękny. Zapowiada się strasznie dużo pracy, ale efekt może być fantastyczny! Nie poddawaj się, to może być na prawdę cudo!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to nie wiesz co z tym zrobić? Nie poddawać się! Świetnie Ci idzie - nie oceniaj całości po fragmencie. Podobnie jak przedmówczynie uważam, ze wyjdzie świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowny obraz. Może spróbuj od innego jaśniejszego fragmentu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piekny schemat. Zaczelas od ciemnego rogu. Reszta obrazu wydaje sie sloneczna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obraz prześliczny. Szkoda, ze tylko w tej jednej odsłonie. Chciałabym zobaczyć go skończonego. Można zapytać, skąd miałaś schemat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śliczna to jest grafika. Obrazu wyszyłam jeszcze trochę, ale jest do wyrzucenia. Zrezygnowałam z jego kończenia, bo nie miało to sensu. Chyba pokazywałam przy okazji jakiegoś postu i pisałam o tym, ale nie jest to taki post tylko o tym, więc trudno znaleźć. Wzór kieposko opracowany, za mało kolorów, za ciemny.Jest to rosyjski wzór. Gdzieś mam opracowanie wzoru zrbione późńiej na moją prośbę przez Polkę z dużo większą ilością kolorów, ale jest nie sprawdzony co by z tego wyszło. Napisz do mnie na maila.

   Usuń
  2. Hafciarsko przeniosłam się na drugiego bloga, bo na tym hafty giną... https://haftyuli.blogspot.com/

   Usuń