środa, 19 stycznia 2022

963. ATCiaki grudniowo-styczniowe

Kasia na naszej świrowej grupie zaproponowała, aby zrobić zwierzęcy pocket letters - w skrócie telegraficznym to ATC x 9 (co nieco możecie poczytać Tutaj i Tutaj).

U mnie pierwszy powstał ze zwierzęcej kolekcji Wesoła farma od ITD Collection. Cudne są te zwierzaki :)


Drugi pocket bardziej osobisty ze znakami zodiaku powstał do zabawy organizowanej przez Ewę - łączy zodiak i zadane przez Ewę kolory.


Ewka chciała złotko... no to jest ;)


Natomiast w grudniu powstały ATC zimowe - w sumie bałwanki to można powiedzieć, że też mógłby być pocket letters, gdyby nie to, że każda karta trafiła do kogoś innego - moje ATCiakowe koleżanki dostały je zamiast kartek świątecznych.

Tekturki, papier, szablon od ITD Collection .
Urocze tekturkowe bałwanki pomalowałam i niektóre elementy podkreśliłam glossy accents. Papier to arkusz z kolekcji Mrozem Malowane i Victorian Christmas. Gwiazdki z pasty modelującej Pentart posypane brokatem.


Powstały jeszcze Ptasie trele dla zbierających ATC dziewczyn z DT Świry Rękodziała z kolekcji Mrozem malowane - ITD Collection.


Wiem, że wiele z Was nie robi ATC, ale wg mnie jest to doskonała alternatywa dla kartek, a zdecydowanie prościej je przechowywać.
Na chwilę obecną w mojej kolekcji znajduje się 270 kart mieszczących się w jednym segregatorze. Jest to efekt w sumie kilku lat. Teraz wróciłam trochę do wymianek.
Zachęcam Was serdecznie do robienia kart :)10 komentarzy:

 1. Ula przyznaję że ja w życiu nie zrobiłam ani jednego ATC i nawet nie próbuję bo bym pewnie zaliczyła wtopę jak i Wy, ale bardzo mi się podobają Twoje karty. wszystkie są cudne, ale moje serce skradły te z bałwankami, to świetna alternatywa zamiast kartek.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są te Twoje prace. Może i ja wrócę do robienia ATC zachęcona Twoimi pracami. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju jakie one śliczne. Ja dopiero zaczynam tworzyć ATC i jest to wciągająca zabawa. Nie są tak bogate jak twoje, ale z czasem się nauczę ☺️. Przepiękne ☺️. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie są świetne! A grafiki ze zwierzakami spodobały mi się szalenie.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uleńko, Twoje ateciaki są wyjątkowe!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ulciu, ale super! Te z ptakami absolutnie podbiły moje serce.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super ATCiaki. Sama ich nigdy nie robiłam, jednak podziwiam u innych osób. Sama jednak pozostanę przy kolekcjonowaniu pocztówek ;-).

  OdpowiedzUsuń
 8. O rany, ile ich stworzyłaś, wszystkie są świetne :) Te ze zwierzakami jakie ekstra i z ptaszkami i bałwankami, cudne sa :) Ty się śmiej, ale ja część kart atc wysyłam na wymiakę, a częśc wydaję właśnie jako małe karteczki, bileciki do prezentów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Prześliczne wszystkie. Grafiki skradły moje serducho. Brawo Ty.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń